WIRTUALNE SPORTOWE ZABAWY

 "W zdrowym ciele - zdrowy duch", a więc … nie ma co leniuchować i nudzić się jesienią.  Zapraszamy do wirtualnej zabawy polegającej na :

Ø    zaprezentowaniu aktywności: mogą być skoki, podskoki, przysiady, skłony, pajacyki lub inne ćwiczenia, zaprzyjaźnij się z hula hop i kręć! Jesteś mistrzem żonglerki piłką nożną? To zaprezentuj swoje umiejętności! Zaskocz swoim pomysłem, zaproś do zabawy swoich domowników i nagrajcie coś wspólnie - organizator przewiduje rodzinną nagrodę😊😉

Ø     Co jest Ci potrzebne do realizacji tego celu?

Dobre chęci i trochę pomysłu.

Ø     Jak to zrobić?

Poproś, aby ktoś Cię nagrał (długość filmiku do 1 minuty) i wyślij do Nas swój filmik na adres mail: imprezy@mosir.boleslawiec.pl w treści wpisz swoje dane: imię i nazwisko, i datę urodzenia oraz w przypadku osób niepełnoletnich - zgodę rodziców na udział.

Ø     Konkurs rozpoczyna się 2.11.2020r i trwa do 30.11.2020r.

Ø     Planowane jest przyznanie nagrody głównej oraz dwóch wyróżnień.

Ø     Przewidziane są atrakcyjne i wartościowe nagrody.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

I. Uczestnik (rodzice, opiekunowie) z chwilą zgłoszenia udziału w Konkursie i przesłania treści zadania konkursowego udziela Organizatorowi - w zamian za możliwość wygrania nagrody - nieodwołalnego, niewyłącznego, nieograniczonego czasowo, ilościowo i terytorialnie zezwolenia na korzystanie z autorskich praw majątkowych i praw zależnych do przesłanej treści rozwiązania zadania konkursowego w celach związanych z realizacją Konkursu.

II. Uczestnik przystępujący do konkursu zobowiązuje się nie nadsyłać materiałów, które naruszają prawa do wizerunku i prawa autorskie osób trzecich. W przeciwnym razie ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność wobec osób, których prawa naruszył.

III. Przekazując pracę na konkurs, uczestnik (rodzice, opiekunowie) zgadza się na ekspozycję pracy na portalach internetowych organizatorów oraz na publikowanie i wykorzystanie pracy w procesie komunikacji społecznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bolesławcu w przestrzeni publicznej i mediach. Udział w konkursie łączy się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU      

notatka prasowa-pdf

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU !