WAKACJE CZAS START! SPORTOWE WAKACJE - WAKACJE BEZ NUDY

SPORTOWE WAKACJE - WAKACJE BEZ NUDY

Serdecznie zapraszamy dzieci do skorzystania z oferty przygotowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu na tegoroczny okres wakacyjny.


                        GRAFIK ZAJĘĆ WAKACYJNYCH


UWAGA! ZMIANA MIEJSCA!
ZAJĘCIA AQUA AEROBIKU ODBYWAC SIĘ BĘDĄ NA TERMACH SOLANOWYCH

Oczywiście nie może zabraknąć również imprez jednorazowych,  na które już dziś zapraszamy:

25.07.2021r. I WAKACYJNY RAJD ROWEROWY IM. LEONA PIĄTKOWSKIEGO -  wycieczka rowerowa szlakiem wiodącym wokół Bolesławca; działanie przygotowane we współpracy z Muzeum Ceramiki w Bolesławcu

31.07.2021r. - FESTYN ,,LATO 2021” -  WIADUKT PLAZA/BOBROWA ŚCIEŻKA

15.08.2021r. II WAKACYJNY RAJD ROWEROWY IM. LEONA PIĄTKOWSKIEGO -  wycieczka rowerowa szlakiem wiodącym wokół Bolesławca; działanie przygotowane we współpracy z Muzeum Ceramiki w Bolesławcu

22.08.2021r. - BIEG PO CERAMICZNĄ FILIŻANKĘ - BIEG PO SCHODACH – PARK IM. H.BONINA

29.08.2020r. - SPORTOWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI - WIADUKT PLAZA/BOBROWA ŚCIEŻKA

DZIAŁANIA PROFILAKTYCZNO – EDUKACYJNE:

1    1)   akcja informacyjno – plakatowa ,,Szczęśliwe wakacje” – w oparciu o materiały Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,
2    2) kampania promująca zdrowy i aktywny styl życia, propagująca trzeźwe obyczaje  i imprezy bez alkoholu, a także obejmująca profilaktykę uzależnień, w tym od papierosów, narkotyków, komputera i Internetu z wykorzystaniem materiałów PARPA.
Projekt dofinansowany przez Gminę Miejską Bolesławiec Miejski Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Organizacja czasu wolnego dla dzieci i młodzieży pozostających w Bolesławcu w czasie wakacji letnich w formach alternatywnych do środków zmieniających świadomość, Internetu i  gier komputerowych oraz innych zjawisk patologicznych..

Udział w zajęciach jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody  na przetwarzanie  danych osobowych wizerunkowych w procesie komunikacji społecznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bolesławcu w przestrzeni publicznej, mediach i na stronie internetowej MOSiR. Uczestnicząc w zajęciach uznaję wyłączenie odpowiedzialności cywilnej organizatorów za szkody wszelkiego rodzaju. Nie będę wysuwał (a) roszczeń  przeciwko organizatorom, jeżeli przez mój udział  doznam strat lub uszkodzeń ciała. Oświadczam, że jestem zdrowy(a) i posiadam wystarczające warunki kondycyjne.